Prodej komerčního pozemku a případně i projektu k okamžité stavbě čerpací stanice, Ev.č.: Kunžak LL1824

Popis

Prodej komerčního pozemku s možností okamžité výstavby situované čerpací stanice a LPG s příslušenstvím které je zahrnuto v projektové dokumentaci, pozemek se nachází přímo u hlavní vytížené silnice v současné době i s přímým napojením na státní komunikaci. Pozemek je na prodej s možností prodeje samostatně nebo včetně projektové prováděcí dokumentace na stavbu čerpací stanice včetně lpg. a veškeré příslušenství zahrnuté v projektové dokumentaci.

Rozloha pozemku je 2856 m2 a jde o již vybudovanou zpevněnou plochu s parkovištěm s přímým vjezdem a výjezdem ze státní komunikace tj. silnici II. třídy č. 164 u obce Kunžak. Zakoupit lze samotný pozemek za uvedenou cenu včetně dph (kterou lze odečíst), včetně provize a právního servisu. V okolí je nová bytová a průmyslová i rekreační výstavba. Elektřina k dispozici, vše viz projektová dokumentace, vodu možno přivést formou vrtů, dostatek vody v dané oblasti, odpad septikem, nebo domovní čistička.

Případně je možné s pozemkem za částku 500.000,- Kč + dph zakoupit i již hotovou a schválenou projektovou prováděcí dokumentaci vč technologie, dopravního řešení pro výstavbu benzinové čerpací stanice včetně lpg, s obsluhou nebo bez obsluhy, (samoobslužné tankování). Součástí projektu je prodejna pro drobný prodej, občerstvení, terasa, vzduch, vysavač, možnost mycí boxy a parkoviště pro osobní a nákladní automobily. Projektová dokumentace zahrnuje všechna vydaná a platná stavební povolení včetně právní moci a všechna autorská práva. Stavbu tak lze ihned realizovat a případně i provést potřebné změny formou změny před jejím dokončením a dokreslením skutečného stavu ve fázi konečné realizace.

Mimořádná nabídka do konce srpna cena 1.999.000,-Kč vč projektové dokumentace.

Antonín Lipold

Kontaktujte makléře

Antonín Lipold

+420 777 335 377

[email protected]

1 990 000 KčMimořádná nabídka při koupi do konce srpna projekt v hodnotě 500.000,- Kč v ceně!
KategoriePozemky pro komerční výstavbu
LokalitaStrmilovská 2, Kunžak
OkresJindřichův Hradec
Plocha pozemku2.856 m²
ZástavbaKomerční
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, MHD, Autobus