PŘIPRAVUJEME K PRONÁJMU Dlouhodobý pronájem nového bytu 1+kk, terasa, pro jednoho nebo pár, od dubna, Ev.č.: Makedonská LL1957

Popis

PŘIPRAVUJEME K PRONÁJMU

Dlouhodobý pronájem úplně nového zatím neobývaného bytu 1+kk, terasa, garáž, novostavba, metro Střížkov, ul. Makedonská.

Dispozice a vybavení viz. fotky: jeden velký pokoj s odděleným prostorem na spaní, terasa, předsíň s místem na skříň, koupelna s vanou, umyvadlem a wc. K dispozici pevný internet až do rychlosti 1000 Mb/s (1 Gb/s). Průkaz energetické náročnosti budovy je v přípravě, proto jsme dle zákona nuceni uvádět nejhorší kategorii G.

Vhodné pro jednu osobu nebo pár, bez zvířat, od dubna, minimálně na rok, převod elektřiny a potřeba CZ nebo EU občanství.

Máte - li o pronájem zájem tak pošlete přes formulář pro odpověď nebo do sms vaši stručnou vizitku ve tvaru:
"ulice bytu, kdo by v bytě přesně bydlel, pracovní pozice nebo obory studia, datum začátku pronájmu, případné konkrétní dotazy". Ozveme se ihned jakmile to bude možné.

Oddělení pronájmu bytů

Kontaktujte makléře

Oddělení pronájmu bytů

+420 773 669 447

[email protected]

19 990 Kč za měsícPro jednoho nebo pár, bez zvířat, od dubna a minimálně na rok.
Zálohy na služby 2700Kč/2osoby a elektřinu 500Kč/byt.
KategorieByty 1+kk
LokalitaMakedonská 599/3, Praha - Střížkov
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná55 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění6
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. duben 2023
G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Míst k parkování1
ParkováníAno
GarážAno
Počet garáží1
Výtahano
Balkónano
Terasaano
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaMHD, Autobus