Dlouhodobý pronájem bytu 2+kk pro jednoho nebo pro pár, od 19. prosince nebo 3. ledna, Ev.č.: U gymnázia LL2080

Popis

Dlouhodobý pronájem bytu 2+kk, metro Vyšehrad, tramvaj a autobus Palouček.

Bližší informace k bytu: kuchyně v předsíni (linka, místo sporáku na fotkách nová el. varná deska a el. trouba, místo na ledničku), obývací pokoj, ložnice, koupelna (umyvadlo, rohová vana, místo na pračku), zvlášť wc, komora.

Bližší informace k domu: dům z roku 1936 prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí jak všech bytů tak oken, střechy a výtahu. K dispozici pevný internet až do rychlosti 1000 Mb/s (1 Gb/s). Průkaz energetické náročnosti budovy je v přípravě, proto jsme dle zákona nuceni uvádět nejhorší kategorii G. Možné trvalé bydliště a získání parkovací karty.

Nedaleko od domu stanice tramvaje a autobusu Palouček a stanice metra Vyšehrad a dále i rozlehlý park Vyšehrad s možností vycházek, pikniků a panoramatických výhledů na Prahu.

Správu pronájmu k bytům v domě zajišťuje naše firma a jsme Vám tak k dispozici jak na začátku tak po celou dobu pronájmu i při jeho ukončení a hledání dalšího nájemce.

Podmínky pronajímatele: jedna osoba nebo pár, bez zvířat, od 19. prosince nebo 3. ledna, minimálně na rok, převod elektřiny a nutné CZ nebo EU občanství.

Oddělení pronájmu bytů

Kontaktujte makléře

Oddělení pronájmu bytů

+420 773 669 447

[email protected]

14 990 Kč za měsícPro jednu osobu nebo pár, bez zvířat, od 19. prosince nebo 3. ledna, minimálně na rok, převod elektřiny a nutné CZ nebo EU občanství.
Záloha služby 500/osoba, záloha ústřední topení 1000/byt, elektřina převodem záloha cca 500/byt.
KategorieByty 2+kk
LokalitaU gymnázia 126/5, Praha - Nusle
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná47 m²
Plocha podlahová47 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění3
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Datum nastěhování19. prosinec 2022
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
Výtahano
TelekomunikaceInternet
DopravaMHD
TopeníÚstřední dálkové