PŘIPRAVUJEME K PRONÁJMU Dlouhodobý pronájem bytu 2+kk pro jednoho nebo pro pár, od 1. února, Ev.č.: Žateckých LL2077

Popis

PŘIPRAVUJEME K PRONÁJMU

Dlouhodobý pronájem zrekonstruovaného bytu 2+kk, metro Vyšehrad, tramvaj a autobus Palouček.

Bližší informace k bytu: obývací pokoj s kuchyní (linka, varná deska, trouba, místo na ledničku a příprava na digestoř), ložnice, koupelna (sprcha, umyvadlo a místo na pračku), zvlášť wc, komora.

Bližší informace k domu: dům z roku 1936 prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí jak všech bytů tak domu samotného. K dispozici pevný internet až do rychlosti 1000 Mb/s (1 Gb/s). Průkaz energetické náročnosti budovy je v přípravě, proto jsme dle zákona nuceni uvádět nejhorší kategorii G. Nedaleko od domu stanice tramvaje a autobusu Palouček a stanice metra Vyšehrad a dále i rozlehlý park Vyšehrad s možností vycházek, pikniků a panoramatických výhledů na Prahu.

Správu pronájmu k bytům v domě zajišťuje naše firma a jsme Vám tak k dispozici jak na začátku tak po celou dobu pronájmu i při jeho ukončení a hledání dalšího nájemce.

Podmínky pronajímatele: jedna osoba nebo pár, bez zvířat, od 1. února, minimálně na rok, převod elektřiny a nutné CZ nebo EU občanství.

Byt ze zařazen do sekce "Připravujeme k pronájmu" což znamená že je obydlen a je možná dohoda a podpis smlouvy na základě dohody po telefonu, fotek a videoprohlídky bez možnosti bezplatné osobní prohlídky.

Oddělení pronájmu bytů

Kontaktujte makléře

Oddělení pronájmu bytů

+420 773 669 447

[email protected]

15 990 Kč za měsícPro jednu osobu nebo pár, bez zvířat, od 1. února, minimálně na rok, převod elektřiny a nutné CZ nebo EU občanství.
Záloha služby 500/osoba, záloha ústřední topení 1000/byt, elektřina převodem záloha cca 500/byt.
KategorieByty 2+kk
LokalitaŽateckých 1532/7, Praha - Nusle
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná51 m²
Počet podlaží7
Podlaží umístění2
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Datum nastěhování10. listopad 2022
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
Výtahano
TelekomunikaceInternet
DopravaMHD
TopeníÚstřední dálkové

Soubory ke stažení