Dlouhodobý pronájem bytu 1+kk, startovací bydlení pro mladou osobu, od 5. - 15. února, Ev.č.: Sevastopolská LL2271

Popis

Než zareagujete tak prosíme čtěte text až do konce a pište pak přes formulář pro odpověď kam uveďte kdo by v bytě přesně bydlel, pracovní pozici nebo obor studia a datum začátku pronájmu.

Dlouhodobý pronájem z větší části zařízeného bytu 1+kk v domě celém pronajímaném mladým studentům či pracujícím. Tramvaj a autobus Krymská, u parku Grébovka.

Bližší informace:
jde o kompletně zrekonstruovaný pokoj s novou podlahou, zdmi i nábytkem, koupelna se sprchou, umyvadlem a wc. Důvodem tak nízké ceny je chybějící kuchyně v bytě (byty s kuchyní máme v domě obsazené za 13000,- Kč). Můžete si ale do bytu např. pořídit svou ledničku, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu, atd. Jako bonus je zdarma k bytu k užívání kuchyně na fotkách vybavená velkou linkou, sporákem, digestoří, ledničkou s mrazákem a pračkou se sušičkou společná se sousedním bytem obývaným VŠ studentem umístěná ve společné chodbě. Pro nájemce z domu je k dispozici společná zahrada viz. fotky na čtení, posezení, opalování atd. K dispozici pevný internet až do rychlosti 1000 Mb/s (1 Gb/s). Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl pronajímatelem dodán, proto jsme dle zákona nuceni uvádět nejhorší kategorii G. Nabídka je stejně jako všechny naše nabídky aktuální do smazání.

Byt zařazen do sekce "realizované" a máme ho tedy obsazený do doby než nájem skončí. Máte - li zájem tak napište kdo by v bytě přesně bydlel, pracovní pozice nebo obory studia, od kdy pronájem hledáte a na jak dlouho. Zjistíme aktuální stav a ozveme se.

Oddělení pronájmu bytů

Kontaktujte makléře

Oddělení pronájmu bytů

+420 773 668 443

[email protected]

pronajatoPro jednu mladou osobu, bez zvířat, od 5. - 15. února a minimálně na rok.
Záloha poplatky 3000Kč/osoba (elektřina v bytě, voda, úklid domu, odpadky, atd.)
KategorieByty 1+kk
LokalitaSevastopolská 356/12, Praha - Vršovice
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná22 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Datum nastěhování5. únor 2024
G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
ParkováníAno
TelekomunikaceInternet
DopravaMHD