Reference

Díky HomeGo.cz jsme velmi rychle našli vhodný byt. Popis odpovídal realitě, jednání bylo bezproblémové a rychlé. Jednání bylo celkově příjemné, jsme velmi spokojeni. Ještě jednou Vám děkujeme, bydlí se nám tu dobře.
E. V.

Děkuji HomeGo.cz za rychlé a profesionální vyřízení mého pronájmu, milé a příjemné jednání. Nejlepší realitní makléři se kterými jsem se setkal.
M. T.

Děkujeme za rychlé a profesionální jednání. Pan Antonín nám se vším poradil a vše bez problému vyřídil. Tuto realitní kancelář určitě doporučujeme.
D. M.

Tímto bych chtěl poděkovat panu Antonínovi za rychlé a profesionální jednání, vstřícný a osobitý přístup a hlavně za velikou ochotu. Vše bylo jasně vysvětleno, termíny byly vždy řádně dodrženy, o všem jsem byl vždy průběžně informován. Naprostá spokojenost. Vřele doporučuji a děkuji za perfektní průběh celé akce.
T. R.

Konečně jsem našla realitního makléře na kterého se mohu spolehnout. Vlastním tři činžovní domy v centru Prahy a pan Antonín se mi stará o pronájmy. Vždy byty obsadí do týdne až dvou slušnými a prověřenými nájemci. Mohu vřele doporučit pokud chcete mít postaráno o své nemovitosti.
L. D.