Dlouhodobý pronájem bytu 2+kk, vhodné pro jednoho nebo pro pár, Ev.č.: U gymnázia LL2088

Popis

Dlouhodobý pronájem bytu 2+kk, metro Vyšehrad, tramvaj a autobus Palouček.

Dispozice a vybavení bytu: obývací pokoj s kuchyní (nová linka, el. varná deska, el. trouba, místo na ledničku, příprava na digestoř), ložnice (na fotkách a ve videoprohlídce chybí zárubně a dveře které už jsou nainstalovány), koupelna (umyvadlo, vana, místo na pračku), zvlášť wc, komora.

V bytě aktuálně probíhá odstranění topení waw a instalace centrálního ústředního topení s plánovaným dokončením do 27. ledna.

Dům z roku 1936 prošel v minulých letech kompletní rekonstrukcí jak všech bytů tak oken, střechy a výtahu. K dispozici pevný internet až do rychlosti 1000 Mb/s (1 Gb/s). Průkaz energetické náročnosti budovy je v přípravě, proto jsme dle zákona nuceni uvádět nejhorší kategorii G. Možné trvalé bydliště a získání parkovací karty. Nedaleko od domu metro Vyšehrad, tramvaj a autobus Palouček a dále i rozlehlý park Vyšehrad s možností vycházek, pikniků a panoramatických výhledů na Prahu.

Byt zařazen do sekce "realizované" a máme ho tedy obsazený do doby než nájem skončí. Máte - li zájem tak napište kdo by v bytě přesně bydlel, pracovní pozice nebo obory studia, od kdy pronájem hledáte a na jak dlouho. Zjistíme aktuální stav a ozveme se.

Oddělení pronájmu bytů

Kontaktujte makléře

Oddělení pronájmu bytů

+420 773 668 443

[email protected]

pronajato
Záloha služby 800/osoba, záloha ústřední topení 1400/byt, elektřina převodem záloha cca 500/byt.
KategorieByty 2+kk
LokalitaU gymnázia 1663/2, Praha - Nusle
Okresúzemí Hlavního města Prahy
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná49 m²
Plocha podlahová49 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Datum nastěhování30. leden 2023
G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
ParkováníAno
Výtahano
TelekomunikaceInternet
DopravaMHD
TopeníÚstřední dálkové