Dlouhodobý pronájem luxusních kanceláří, terasa, Praha 9 - Vysočany, metro Vysočanská, vlak Vysočany, ul. PAŘÍKOVA, Ev.č.: Paříkova LL1061-1

01

Popis

Dlouhodobý pronájem (bez provize přímo od majitele) nových luxusních reprezentativních kanceláří v novostavbě u metra Vysočanská a vlaku Praha - Vysočany, terasa, plocha prostor bez teras 87 m2, areál Rubeška, ulice Paříkova. Možnost výběru kanceláří s čistou plochou 87 nebo 78 m2 + terasy.

Prostory řešeny viz. půdorys mezi fotkami tj. tři samostatné kanceláře, koupelna s vanou a umyvadlem, zvlášť wc. V samotných prostorách i v celém domě použité materiály v té nejvyšší kvalitě. V prostorách všude tropické dřevěné podlahy, kvalitní kuchyňské linka (mramorová pracovní deska, lednice s mrazákem, myčka, trouba a elektrická varná deska), luxusní koupelny a wc. Bezpečnostní dveře tlusté cca 10 cm.

V domě nonstop recepce nájemcům plně k dispozici jak pro uvítání klientů tak pro přebírání pošty dle dohody k dalším službám. Mramorové podlahy a obklady stěn, velký výtah. Přímo u domu dostatek parkovacích míst na ulici zdarma, případně možnost pronájmu garáže (2000 + 600 služby) nebo garážového stání (1800 + 500 služby) přímo v domě nebo dlouhodobé parkování na přilehlém hlídaném parkovišti.

HomeGo.cz Real Estate

Kontaktujte makléře

HomeGo.cz Real Estate

+420 722 733 299

[email protected]

pronajatoPoplatky a služby přímo podle spotřeby. Garáž 1800 + 500 služby + DPH.
KategorieKanceláře
LokalitaPaříkova 352/1, Praha - Vysočany
Okresúzemí Hlavního města Prahy
Plocha užitná87 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění5. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
G (PENB nedodán)
ParkováníAno
GarážAno
Výtahano
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelová televize
DopravaMHD
TopeníÚstřední dálkové